logo

Film Ślubny

FILM ŚLUBNY

Idąc naprzeciw Waszym potrzebom nawiązaliśmy ścisłą współpracę z dwoma firmami, które specjalizują się w filmowaniu. Już nie musicie martwić się o współpracę fotografa z filmowcem – z nami macie to w pakiecie. Dziesiątki wspólnych wesel za nami, dlatego wiemy jak działać, żeby nie wchodzić sobie w drogę, ale stworzyć razem świetną atmosferę. Co więcej – decydując się na te dwie usługi od nas - mamy dla Was specjalny rabat. Jeśli szukacie sprawdzonej ekipy, to dobrze trafiliście! Wybierając naszych partnerów filmowych macie pewność, że jakość obydwu usług będzie na najwyższym poziomie.

WSPÓŁPRACUJEMY

Z EKSPERTAMI

VSTstudio - Wybieramy jakość a nie jakoś ! To już 10 lat odkąd szczególne miejsce w naszych sercach zajmuje profesjonalne wideofilmowanie. Zajmujemy się tym na potrzeby klientów indywidualnych, biznesowych i korporacyjnych. Specjalizujemy się w produkcjach: motoryzacyjnych, ślubnych, korporacyjnych i reklamowych.Nasze filmy powstają po obu stronach kamery a dźwięki jakie z nich wychodzą można porównać do niepowtarzalnej mieszanki tego co dla nas najważniejsze. Z owoców wspólnego doświadczenia wyciskamy, to co najlepsze. Wysoką jakość, dynamikę oraz nowoczesny przekaz. To najprawdziwszy eliksir naszego talentu i Waszych pomysłów.

RoketFilms - We create your story. RoketFilms to projekty z maksymalnym zaangażowaniem, dlatego naszym głównym celem od początku działalności było nie zamykanie się na sztukę filmową. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie kreatywność spotyka się z otwartością, a efektem końcowym jest Wasze zadowolenie. Wciąż i nadal wzruszają nas śluby, kręcą filmy reklamowe, motywują produkcje sportowe, rozwijają filmy dla biznesu i zaskakują video blogi. Zapraszając nas do wspólnego projektu masz pewność, że stworzymy dla Ciebie video, które będzie dobrze korespondowało z Twoimi wartościami.