logo

O Nas

POZNAJ NAS

Zobacz z kim masz doczynienia

Podstawowy skład SHOOTiT to fantastyczna piątka: założyciele firmy: Mirosław i Witosław, dwie Aleksandry i Tobiasz.
Co warto o nas wiedzieć?
Przede wszystkim stanowimy zespół i to jest dla nas najważniejsza wartość.
Przydaje się to nie tylko na co dzień w biurze, ale przede wszystkim podczas pracy wyjazdowej, plenerowej czy szkoleniowej.
Jesteśmy ludźmi którzy są przede wszystkim pozytywnie nastawieni do życia, ciągle się rozwijamy, uczestniczymy w wielu szkoleniach.

WITOSŁAW RUSINEK

Jego sesje zdjęciowe pełne pomysłów zawsze spotykają się z tym, co dla fotografa najważniejsze czyli końcowym zadowoleniem klientów. Współwłaściciel firmy, poza fotografią ciekawi go także rozwój osobisty i techniki motywacji. W połączeniu ze sportową pasją i wykonywanym zawodem stanowi wyjątkową mieszankę, która doskonale się sprawdza i wpisuje w wartości, które prezentujemy w Shootit. Ukończył wiele szkoleń, teraz coraz częściej je prowadzi ucząc tworzenia biznesu opartego na własnych doświadczeniach.

MIROSŁAW JAROSZ

Niecodzienne połączenie siły opanowania i nietuzinkowego podejścia do pracy. Fotografia była jego hobby od momentu kiedy skończył 17 lat. Od kilku lat zajmuje się nią zawodowo, stale się rozwijając. Współwłaściciel firmy, we wszystko czego się podejmuje wkłada serce, pasję i ambicję. Nigdy nie brakuje mu pomysłów zwłaszcza tych na nietuzinkowe rozwiązania z zakresu fotografii. Jego specjalnością są również sesje kobiece, dlatego każda Panna Młoda powinna być z tego faktu zadowolona ;). Mistrz retuszu to jego drugie imię, bo to właśnie on ostatecznie czuwa nad tym, aby Wasze zdjęcia były perfekcyjne.

ALEKSANDRA ISKRA

Najmłodszy trzon zespołu, choć wcale nie najmniej doświadczony. Ola często działa z nami jako tzw „second shooter” z iskrą w oku – dosłownie i w przenośni ustrzela cenne kadry. Z największą starannością sprawia, że ciekawe ujęcie – dzięki jej profesjonalnej obróbce i retuszu staje się jeszcze piękniejsze. Do jej obowiązków należy także kontakt z Wami. Dzięki mocno rozbudowanym komunikacyjnym umiejętnościom potrafi rozwiązać każdy problem. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas: zimową porą śmiga na nartach a kiedy tylko zrobi się cieplej zmienia outfit na trapery i zdobywa najpiękniejsze szczyty górskie – najchętniej z aparatem w dłoni.

BACKSTAGE

Zobaczcie Nas w trakcie pracy